Kodėl verta aplankyti Burj Khalifa?

Burj Khalifa ekskursija

Kaip jums patiktų 829 metrų aukštyje, Burj Khalifa yra aukščiausias pasaulyje pastatas, kuris egzistuoja ar kada nors egzistavo planetoje. Per pastaruosius penkerius metus buvo pastatytas šis itin didelis dangoraižis, dabar jis gali būti vertinamas dar labiau, kadangi tai įtvirtinta miesto didybę. Pastatas dabar naudojamas ofisų ir viešbučių reikmėms. Pastatas keliauja daugiau nei 50 liftų, o jo modernus dizainas apima islamo kultūros ir architektūros aspektus.

Kodėl tu turėtum nuvykti į Burj Khalifa ir kaip ten patekti?

Sukurtas 2009 m. Ir atidarytas visuomenei 2010 m., Šis neįtikėtinas dangoraižis įgauna pagarbos teisę! Jo neįtikėtinas dizainas tikrai neleidžia pastebėti, kas yra iš žemiau esančame mieste. Tačiau keliaujant į viršų atsiveria nuostabus Dubaus vaizdas iš visų pusių. Jūs tikrai turėsite vaizdą iš paukščio skrydžio, o iš lauko stebėjimo aikštelės galite jaustis taip, lyg jūs plauktumėte. (Mes to nerekomenduojame žmonėms, kurie kenčia nuo aukščio baimės.)

Keliaudami iki 35 m kilometrų per valandą greičiau, padidėsite iki 124, 125 ar 148 aukštų (priklausomai nuo bilieto, kurį įsigijote). Iš ten stebėkite pasaulį iš kitos perspektyvos apie, kurią jūs niekada negalėjote svajoti. Patirtis yra tikrai kvapą gniaužianti! Visą laiką galėsite sužinoti daugiau apie Dubajus, jo neįtikėtiną panoramą ir istoriją apie šį fantastiškai modernų miestą.

Tai didžiausias pasaulyje pastatas, todėl tampa didžiausia turistų lankoma vieta Dubajuje, ir tai yra patirtis, kurią tikrasis keliautojas jaučia dar tam tikrą laiką savo gyvenime!

Jei keliaujate į Dubajų pagal nustatytą biudžetą, metro yra puikus būdas aplenkti kamščius. Tiesiog nusileiskite Burj Khalifa Dubai Mall stotyje, o per dešimt minučių pėsčiomis pasieksite patį pastatą. Jūs taip pat turite galimybę išsinuomoti taksi, kuri yra apie pusvalandį nuo oro uosto. Tai yra pigiausios transporto galimybės Dubajuje.

Žinoma, jei norėtumėte pasimėgauti, iki Burj Khalifa galėsite nuvažiuoti automobiliu ar limuzinu. Kitas aukščiausios klasės variantas – nuskristi sraigtasparniu ir pamatyti miestą bei Burj Khalifą iš oro!

Kiek kainuoja Burj Khalifa ekskursija?

Yra du variantai Burj Khalifa pastato kainoraštyje, 124 aukšte arba The Top Sky denyje 148 aukšte, At The Top. Kaina taip pat priklauso nuo jūsų vizito laiko. Jei apsilankysite 124-ame aukšte, kaina bus 125 AED (arba apie 28 eur.) ne darbo valandomis, daugiausiai lankytojų yra  nuo 17:30 iki 19:00, 124-ajame aukšte jums kainuoja 200 AED (arba apie 48 eur.). Taigi kaina priklauso ir nuo laiko tarpo, kurį praleisite pastate bei žmoniū srauto.

Jei norite keliauti į 125 ir 148 aukštus, The Top Sky apžvalgos denyje, jūs mokėsite 350 AED (arba apie 80 eur) už ne darbo valandas, kurios yra TIK nuo 19:00 iki uždarymo vidurnaktį šiame denyje. Top The Sky didžiausios valandos yra nuo atidarymo 8: 30-06: 00, ir jums kainuos 500 AED (arba apie 120 eurų).

Nepamirškite, kad reikia užsisakyti bilietus iš anksto, kuriuos galite rasto čia. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bilietų įsigijimą ir lankytinas vietas, būtinai parašykite mums.

Tai tikrai neįtikėtina patirtis, kuri negali būti išsamiai paaiškinta, bet ją reikia vertinti asmeniškai.